top of page
Tropical View

 איך להרוויח יותר כסף ממוצר דיגיטלי?

הכנסה נוספת ממוצרי ידע דיגיטליים ובינה מלאכותית.

Open Work Space

אני שמחה להזמין אותך, 

להצטרף ל"תוכנית הסודית", מסע מרתק, שבמהלכו תוכלי להרחיב את ההשפעה ולהגדיל את ההכנסה שלך בעולם המקצועי.

 

תוכנית המנטורינג שלנו נוצרה במיוחד למקצוענים בתחומים שונים - טיפול, ייעוץ, תזונה, כושר, אדריכלות ועוד - ומטרתה לסייע לכם להגיע לפוטנציאל המלא שלכם.

באמצעות התוכנית, תקבלו את הכלים והידע הנדרשים לפתח ולשווק את עצמכם לקהל בינלאומי, תוך שימוש באסטרטגיות חדשניות שתעזור לך ליצור תנועה והתחדשות בעסק שלך.

 

התוכנית שלנו משלבת גישות מוכחות עם חדשנות יצירתית, כדי להבטיח שתוכלי לצמוח ולהתפתח בדרכים שלא חשבת שאפשריות.

הצטרפות לתוכנית תאפשר לך ללמוד כיצד להרחיב את הקהל שלכם, להגדיל את ההכנסה החודשית ולהשפיע על חייהם של אנשים רבים יותר מתמיד.

 

זו הזדמנות נדירה לקחת את המקצוע שלכם לרמה הבאה, ואני כאן כדי לתמוך בך בכל שלב. אני מזמינה אותך להצטרף אלינו ולהתחיל את המסע להצלחה ולצמיחה מקצועית. זה הזמן לצאת מהגבולות המוכרים ולחקור את האפשרויות הרבות שמחכות לך.

התוכנית אינה מתאימה לכל אחד ואחת ולכן נדרשת שיחת איפיון.

*הטקסט בעמוד כתוב בלשון נקבה מטעמי נוחות, אך פונה לשניי המינים.

חנויות שכבר מרוויחות מעל 15,000 ש"ח בחודש!

רק ממוצרי ידע דיגיטליים.
לא מאמינה ?! מוזמנת לבדוק :)

מה התוכנית שלנו כוללת,

גישה למאגר הסודי

הגישה למאגר הסודי שלנו מציע גישה בלעדית למקורות עיצוב מוכנים, מותאמים אישית לצרכי העסק להפקת מוצרי ידע דיגיטליים. גישה למאגר מספקת ללקוחות יתרון תחרותי באמצעות גישה לעיצובים איכותיים אשר חוסכים זמן וכסף.

הפקת מוצרים דיגיטלים

השירות מספק פתרון מלא ליצירת ועיצוב מוצרים דיגיטליים כגון , ספרים אלקטרוניים, חוברות הדרכה, יומנים, דפי מידע ועוד. אנו מלווים את הלקוחות משלב הרעיון ועד לביצוע, תוך שימת דגש על חדשנות, איכות ויעילות. 

הקמת חנויות במארקטפלייס 

השירות שלנו מציע פתרון מקיף לבניית חנות מקוונת מעוצבת ומתאמת לפלטפורמות שוק פופולריות כמו אטסי ופלטפורמות יעודיות לבעלי מקצועות. אנו עוזרים לך לנתח את השוק, ולבחור מוצרים מנצחים. המטרה שלנו היא לעזור לך למקסם את המכירות ולבנות נוכחות מוצלחת בעולם המסחר האונליין.

הקמת עסק אונליין למכירת מוצרי ידע דיגיטליים

הקמת עסק אונליין למכירת מוצרי ידע דיגיטליים הוא תהליך שבו אנו מסייעים לך לפתח ולשווק את מוצרי הידע שלך. נלווה אותך בכל שלב, מהרעיון הראשוני ועד להשקת המוצר המושלם לקהל היעד שלך.

בניית אוטומציות באמצעות AI

פתרונות חדשניים לאוטומציה של תהליכים עסקיים, תוך שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת. אנו מיישמים מערכות המאפשרות לעסקים לחסוך זמן ומשאבים, לשפר את יעילות העבודה ולהבטיח דיוק גבוה. שירות זה כולל פיתוח אוטומציות לשיווק, מכירות, שירות לקוחות ועוד, מותאמות במיוחד לצרכים הספציפיים של כל עסק.

ליווי אישי למשך 90 יום

השירות מציע תמיכה מקיפה ומותאמת אישית, כוללת ייעוץ אסטרטגי, תכנון עסקי והדרכה מעשית. במהלך התקופה הזו, אנו עובדים איתך צעד אחר צעד כדי ליישם ולשפר את האסטרטגיות שלך, מתן מענה לאתגרים ומיקסום הצלחה. השירות כולל פגישות קבועות, ניתוח התקדמות ומתן פידבק מקצועי ובונה.

בניית אסטרטגיית פעולה

שירות בניית אסטרטגיית פעולה שלנו מעניק פתרון מותאם אישית לפיתוח ויישום אסטרטגיות עסקיות חדשניות ויעילות. אנו מתמקדים בהבנת המטרות והאתגרים הייחודיים לעסק שלך, ויוצרים תוכנית פעולה מדויקת וממוקדת. שירות זה כולל ניתוח שוק, זיהוי הזדמנויות ומתן כלים למימוש ומעקב אחר האסטרטגיה.

מחקר שוק ומתחרים

מחקר השוק והמתחרים שלנו מספק ניתוח מעמיק  של השוק, כולל זיהוי מגמות, והזדמנויות. אנו מבצעים ניתוח מקיף של המתחרים, כולל אסטרטגיות שיווק, מוצרים ופעילות עסקית. שירות זה מסייע ללקוחות לקבוע את מיקומם בשוק ולפתח אסטרטגיות לשיפור התחרותיות שלהם.

יש לנו עוד הרבה מה לספר על התוכנית הסודית,

מוכנה לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה?

הסתקרנתי :) איך מתקדמים?

משאירים פרטים ומתאמים שיחת איפיון לבדיקת התאמה.

מספר המקומות מוגבל!

bottom of page